Renault Twingo
1.0 SCe 70 Hello! | Uniek! | Lage KM stand | van de Renault Dealer | Airco | 2 Sleutels |
Direct kopen, basisprijs: € 6.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.745,-
LEASEPRIJS: € 111,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.349,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Twingo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 SCe 70 Hello! | Uniek! | Lage KM stand | van de Renault Dealer | Airco | 2 Sleutels | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 12 mei 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 67.518 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | anders |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 111,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.000 cc |
| Vermogen: | 52 kw / 71 pk |
| Laadvermogen: | 420 kg |
| Gewicht: | 939 kg |
| Wielbasis: | 249 cm |
| Hoogte: | 155 cm |
| Breedte: | 164 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.359 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Infotainment
- 2 luidsprekers
- Interieur & Comfort
- 4 zitplaatsen de zetelconfiguratie is als volgt: 2+2
- Veiligheid
- Metallic paint
- Overig
- 2 enkelvoudige neerklapbare zitplaatsen achterin in de vorm van een bank naar voren kijkend zonder elektrische verstellingen met een niet verwijderbaar opklapbaar kussen
- 2 geïntegreerde hoofdsteunen op de voorzetels
- 12v stopcontact voorin
- Achterdeur opklapbare achterklep
- Achteruitkijkspiegel
- Afstandsbediening afstandbed. Kofferontsluiting
- Airbags 4
- Airbag vooraan aan de bestuurderskant, uitschakelbare airbag vooraan aan de passagierskant
- Automatische waarschuwingslampen
- Bandenset
- Bij daglicht is de verlichting aan
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en dievenklauwen
- Dakspoiler
- De bagage wordt vastgehouden
- Deuren bestuurder, achter bestuurder, passagier, achter passagier en vooraan scharnierend
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronische tractieregeling
- Gordels achterin voor de bestuurder en de passagier met gordelspanners
- Gordels voorin voor de bestuurder en de passagier met gordelspanners
- Halogeen koplampen met complex oppervlak
- Individuele zetels voorin voor de bestuurder manueel en manueel, individuele zetels voorin voor de passagier kunnen uitgeklapt worden tot een tafel, neerklapbaar, manueel en manueel
- Instrumentatie dashboard
- Isofix-voorbereiding
- Koplampen manueel
- Kunststof stuurwiel
- LED-lichten dagverlichting
- Luxe kleur hoogglans en geen
- Openklappende zijruiten achteraan
- Remhulp
- Ruitenwisser
- Snelheidsbegrenzer
- Stabiliteitscontrole
- Stalen vooraanwielen met een velgdiameter van 15 en een velgbreedte van 5,0, stalen achteraanwielen met een velgdiameter van 15 en een velgbreedte van 5,5
- Standaard lak
- Vaste achterruit met een interval ruitenwisser
- Vaste laaduimteafdekking
- Ventilatiesysteem
- Zetelbekleding van stoffen hoofdmateriaal met stoffen bijkomend materiaal
- Zijdelingse airbag vooraan
- Zwarte buitenspiegels van binnenuit verstelbaaar voor bestuurder gedeeltelijk in kleur passagierskant